Zdrowa stopa

Zdrowa stopa

To sklep internetowy i stacjonarny mieszczący się w Gdyni. Głównym filarem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna obuwia na różne dolegliwości stóp. Oferujemy obuwie zdrowotne i medyczne znanych producentów takich jak: Berkemann, Waldlaufer, Comfortabel, Dr Brinkmann, Alpina, Solidus, Igi, Loretta vitale, Artriker, Scholl. Posiadamy całą gamę obuwia na stopy damskie o różnej tęgości: G tęgość normalna | H tęgość poszerzona | K tęgość  szeroka | M tęgość bardzo szeroka. W swojej ofercie posiadamy obuwie na każdą porę roku.

Możemy pochwalić się pozycją lidera na rynku obuwniczym w zakresie sprzedaży obuwia zdrowotnego, szczególnie o podwyższonej tęgości. Dążymy do stałej rozbudowy oferty uczestnicząc w targach i wprowadzając nowe produkty odpowiadające oczekiwaniom klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne obuwie na co dzień, do pracy, domowe jak również eleganckie obuwie wizytowe. Specjalizujemy się w obuwiu na stopy problematyczne. Posiadamy obuwie do wkładek ortopedycznych. Zawsze służymy profesjonalną poradą w zakresie doboru odpowiedniego obuwia oraz akcesoriów ortopedycznych, które również posiadamy w sprzedaży. Nasze doświadczenie w branży obuwniczej gwarantuje Państwu najwyższą jakość i wygodę. Współpracujemy tylko z najlepszymi europejskimi fabrykami.

Dwa razy w tygodniu odwiedza nasz sklep Ortotyk mgr Magdalena Kujawska. Odpowiada za dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych.

W Gdyni prowadzimy działalność od 1949 roku. Początkowo w branży kuśnierskiej a po 1984 roku w branży skórzanej i obuwniczej.


Zdrowa stopa realizuje zamówienia na terenie całej Polski, jak również prowadzi sprzedaż w sklepie stacjonarnym, który mieści się przy ul. 3go Maja 16 w Gdyni, gdzie odpowiednio przeszkoleni sprzedawcy służą Państwu pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.